Yetkili Kişi Yılmaz Balban
Adres Şair Eşref Mahallesi Gazan Yolu Mevkii No:3 Lebleciler Sanayi Sitesi E Blok No:3 Serinhisar/DENİZLİ
BALBAN KURUYEMİŞ

Firmamız 1980 Yılında Babamız Şükrü Balban Tarafından, Küçük Bir İşletme Olarak Sevilen Kuruyemişİsmiyle Kurulmuş, 1999Yılında Balban Kuruyemiş Limited Şirketi Olarak Aile Şirketine Dönüşmüştür. 2001 Yılında İlk Şubesini Antalya’da Açmış, İkinci Şubemizi İse 2007 Yılında Denizli 

Serinhisar İlçesinde 380m2 lik Tam Teşekküllü Tesisimizde Açmış Bulunmaktayız. Kurulduğumuz Günden Beri Dürüstlüğü İlke Edinmiş Büyüme Hedeflerini Bu Yönde Devam Ettirmiş BirFirmayız. Şuan İmalatını Yaptığımız Leblebi Çeşitlerini Her Geçengün Yenilerini Eklemekte ve TemeliniAttığımız2000 m2’lik Fabrika İnşaatımızı Bir Önce Tamamlayıp, El Değmeden Üretim Yapmanın GününüSaymaktayız..

Misyonumuz;
Güçlü,genç teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında Kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden Dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmak.
Vizyonumuz;
Bütün faaliyetlerimizde mükemmelliği sağlayarak, iş ahlakını üst seviyede tutup ülkemiz bazında başarılı ve güvenilir bir şirket olmak BALBAN KURUYEMİŞ LİMİTED ŞİRKETİ ailesi olarak en büyük hedefimizdir.